Stínící plachty

Informace

sluneční plachta trojúhelníková 3,6 m - písková barva Zobrazit větší

sluneční plachta trojúhelníková 3,6 m - písková barva

791 Kč S DPH

G56788

skladem

Více informací

Sluneční plachta nejvyšší třídy – barva písková


Sluneční plachta v prémiové kvalitě o rozměrech 3,6 x 3,6 x 3,6 m. Nejvyšší pevnost v tahu a odolnost vůči větru.


Prémiové markýzy, jsou vyrobeny z nejvyšší kvality z nejtrvanlivějšího HDPE materiálu (vysoce pevná polyetylénová tkanina s výkonem 185 g / m²) a netřepí se. Dokonce i natržení je prakticky nemožné kvůli dokonalému zpracování a masivně našitým hliníkovým hákům. Prémiové markýzy jsou až pětkrát odolnější proti roztrhávání než srovnatelné markýzy a nesrovnatelné s levnými výrobky, s nimiž někteří poskytovatelé zaplavují trh.


Tato plachta splňuje veškeré odborné požadavky a v Německu je jich již léta namontováno několik tisíc, což jasně hovoří o kvalitě, kterou zde získáte. Plachty se také používají komerčně, mimo jiné k prezentaci nemovitostí, provozovateli bazénu a stále více provozovateli restaurací, kteří chtějí nabídnout svým hostům extrémně elegantní podívanou a samozřejmě provzdušněné a osvěžující stinné venkovní prostory.


Bezkonkurenční cena je možná, protože zboží nakupujeme přímo od známého výrobce ve velkých množstvích a prodáváme je zde za velkoobchodní ceny konečnému zákazníkovi. K dispozici je ve dvou nejoblíbenějších barvách, z nichž si můžete vybrat: v barvě písku odráží většinu světla, což vytváří pod plachtou příjemné světlé klima. Je to nejklasičtější barva ze všech barev - z dobrého důvodu: elegantně se hodí do každého prostředí. Pod tmavě zelenou markýzou sedíte jako ve stínu velkého stromu. Obě jsou přírodní barvy, které se harmonicky integrují do každé zahrady a krajiny.


Upozornění: Koupíte zde markýzu v klasickém trojúhelníkovém tvaru (konkávní) s délkou strany 3,6 m. Vyzdobte si svůj venkovní prostor s touto skvělou upoutávkou - přímo za špičkovou cenu. Chraňte se před negativním UV zářením a vytvořte si relaxační a stínovou oázu!


Prémiová markýza podrobně:
• ochrana proti UV záření: zachytí až 90% nebezpečného UV záření
• regulace teploty: Ochranná tkanina zajišťuje chladný odstín. Tím je dosažena až o 30% nižší teplota pod ochrannou markýzou.
• prodyšná: díky konstrukci prostupné pro vzduch nedochází k akumulaci tepla jako ve stanu.
• snadno se čistí: prostě postříkáte zahradní hadicí a vyčistěte – snadněji to už nejde
• odolná: Odolný materiál z materiálu HDPE, dvojité prošití a vysoce kvalitní zpracování, plachta může být extrémně napnuta při použití správného napínacího materiálu.
• dekorativní: plachta obohatí všechny venkovní plochy; ať už zahrada, terasa nebo bazén.
• nepodléhá vlivům počasí - nezáleží na tom, jestli svítí slunce, prší nebo je bouřka
• konkávní řez: nezbytný pro mnohem lepší a pevnější napnutí
• odolná vůči rozpadu: tkanina této prémiové plachty nezplesniví ani se nerozpadne

Můžete si vybrat z pěti různých barev: písek, terakota, tmavě zelená, indigová modrá a žlutá.
Je možné, že některé barvy nebudou již dostupné.