Ptákoviny, gadgety

Informace

Týdenní organizér na léky

149 Kč S DPH

DZ60359

skladem

Více informací

Uspořádejte si pilulky a vitamíny. Organizér Pill Pro má sedm přenosných zásobníků, jeden pro každý den v týdnu. Pořadače léků a vitamínů jsou odděleny, aby se léky nepomíchaly - pro lepší přehled při jejich výběru. Nikdy již nezmeškáte dávkování - každá pilulka má své místo po celý týden. Praktický geniální pomocník bude hýčkat vaše léky. Jednoduše vytáhněte zásobník, který potřebujete pro daný den a zásobník následujícího dne automaticky spadne na místo k použití. Odnímatelný kryt usnadňuje opětovné naplnění pořadačů. Elegantní a diskrétní design. Elegantní a mobilní zásobníky jsou diskrétní, snadno se vejdou do peněženek nebo do kabelek, kapes od kalhot atd. Snadné otevření - skvělé pro ty, kteří mají omezenou sílu rukou nebo artritidu. Odnímatelný kryt pro jednoduché doplnění. Skvělé i pro celou rodinu.

Pokud jste už téměř zavaleni prášky, a máte problém se v jejich užívání vůbec vyznat, nachystejte si je do zásobníku, vždy na celý týden dopředu a ušetřete si každodenní zbytečnou práci, nervy a hlavně zdravotní komplikace.

Materiál abs plast. Obsah organizéru : víko, 7 pořadačů a samotný organizer. Barva šedá. Baleno v krabici. Rozměr samotného organizéru : výška 12 cm, šířka 9,5 cm, hloubka 6 cm. Rozměr jednotlivých pořadačů : šířka 8,8 cm, hloubka 5,2 cm, výška 1,5 cm.

1x Týdenní organizér na léky

30 dalších produktů ve stejné kategorii: